Cena :

220 zł

Repetier

Rezerwacje

Lp. Nazwisko Imię Klub Licencja 1 2 3 4 5 6 7 8 Suma Czas
1 Hubáček Tomáš Anschütz Shooting Team Czech Republic 4
14
81.08
10
90
10
8
54.40
8
80.96
9
66.44
10
73 372.8800
2 Woliński Tomasz EXPERT Jaworzno L-75118/11/2023 9
12
100.44
9
90
10
7
5
78.29
10
67.32
10
72 336.0500
3 Hlušička Martin Nieprzypisani 6
12
94.43
10
90
10
8
75.05
5
86.47
10
58.06
8
69 404.0100
4 Bilík Mikuláš Nieprzypisani 7
13
98.03
2
90
10
8
87.22
9
87.87
9
56.17
10
68 419.2900
5 Ziętek Adrian EXPERT Jaworzno L-70823/01/2023 9
10
93.46
9
90
10
5
9
90
9
78.77
6
67 352.2300
6 Zydroń Jarek TEMIDA Zabrze L-46434/01/2022 4
12
117.13
8
90
10
8
69.36
5
89.07
9
63.18
9
65 428.7400
7 Maliszewski Bartlomiej VIS Zamość L-92765/02/2023 5
11
85.66
10
90
9
8
81.53
5
84.83
8
80.75
8
64 422.7700
8 Horodyski Kamil AMATOR Wrocław 5
10
120
9
90
9
6
6
88.82
9
72.6
9
63 371.4200
9 Ciupa Andrzej AMATOR Wrocław L-66470/11/2023 7
9
106.15
9
90
9
8
79.11
5
90
9
70.25
7
63 435.5100
10 Śmiałkowski Rafał BASTION Zgorzelec L-62190/01/2023 6
12
90.82
8
90
10
112.03
5
5
88.56
8
81.93
9
63 463.3400
11 Tušek Jan Nieprzypisani 7
10
114.54
7
90
10
8
84.43
6
89.01
6
85.34
8
62 463.3200
12 Dvořák Jakub Nieprzypisani 6
10
91.02
9
90
8
6
7
80.09
6
73.99
7
59 335.1000
13 Krasowski Karol PSKBPiSS Nowy Dwór Maz. 8
6
102.65
8
90
8
8
73.71
4
88.86
8
65.41
9
59 420.6300
14 Lęcznar Artur AMATOR Wrocław L-93070/11/2024 5
10
109.52
6
90
7
8
51.83
6
9
72.88
7
58 324.2300
15 Róża Dariusz EXPERT Jaworzno L-31033/01/2023 6
11
114.02
8
90
10
5
4
51.92
8
87.07
6
58 343.0100
16 Koszałka Piotr KSI Gdynia L-78853/01/2024 6
8
111.66
8
90
7
8
58.30
4
87.99
10
74.17
7
58 422.1200
17 Tyc Hubert STRZELEC Żyrardów 6
11
91.68
8
90
8
5
4
89.69
9
69.77
6
57 341.1400
18 Folhoc Andrzej CSS Częstochowa L-50365/01/2024 1
10
116.06
6
90
8
7
6
82.81
10
69.76
8
56 358.6300
19 Kurp Olaf EXPERT Jaworzno L-110375/02/2024 5
5
105.88
7
90
8
7
5
88.18
10
77.88
8
55 361.9400
20 Piechota Michal VIS Zamość L-66846/01/2022 4
10
119.34
6
90
8
5
5
90
10
76.6
7
55 375.9400
21 Tałaj Szymon KSI Gdynia L-87684/12/2022 0
8
113.18
8
90
8
8
48.08
4
90
9
61.36
10
55 402.6200
22 Kałuski Dawid ARSENAŁ Kraków L-87085/01/2024 4
10
111.06
6
90
8
8
77.83
6
85.28
7
84.54
5
54 448.7100
23 Dec Rafał Nieprzypisani L-54428/12/2022 5
6
117.83
6
90
10
6
3
9
71.67
8
53 279.5000
24 Niezgoda Adam MKS Rybnik L-61634/01/2024 3
11
81.25
7
90
7
6
6
80.81
5
86.53
7
52 338.5900
25 Janů Štěpán SSAŠ Strunkovice nad Blanicí 3
8
110.34
8
90
8
8
73.87
6
85.24
2
77.51
9
52 436.9600
26 Hvezda Premysl Nieprzypisani 4
12
105.39
8
90
7
5
3
82.94
2
62.22
8
49 340.5500
27 Hvezda Matej Nieprzypisani 5
9
117.04
4
90
8
5
5
76.57
7
85.06
6
49 368.6700
28 Skowroński Adam NTS Piaseczno L-49610/01/2024 4
8
106.66
6
90
5
6
6
87.82
6
88.09
6
47 372.5700
29 Piechura Mariusz HUSARZ Tułowice L-71966/01/2021 2
10
112.65
1
90
8
6
3
90
9
69.77
7
46 362.4200
30 Rosa Łukasz HUSARZ Tułowice L-91623/01/2023 5
12
112.30
4
90
6
6
2
77.27
5
87.32
6
46 366.8900
31 Korga Radoslaw KOMANDOR Katowice L-43013/01/2023 4
8
112.72
6
90
6
5
4
84.02
9
85.22
4
46 371.9600
32 Langner Tomasz EXPERT Jaworzno L-111138/01/2024 1
6
120
7
90
10
6
6
89.75
2
85.2
7
45 384.9500
33 Dvořák Rousková Lenka Nieprzypisani 2
7
118.07
6
90
7
8
78.50
4
80.19
9
87.47
2
45 454.2300
34 Pilch Mariusz AMATOR Wrocław L-68800/11/2023 5
6
113.95
6
90
10

6
89.44
8
73.56
3
44 366.9500
35 Janů Pavel SSAŠ Strunkovice nad Blanicí 2
9
117.07
7
90
0
7
4
89.21
7
71.76
8
44 368.0400
36 Walczuk Jarosław SOKÓŁ Lublin 2
9
102.45
8
90
5
4
3
90
8
84.08
3
42 366.5300
37 Nowicki Sebastian EXPERT Jaworzno L-54195/01/2023 6
6
119.42
6
90
4
4
2
82.29
9
75.5
5
42 367.2100
38 Wadełek Robert AMATOR Wrocław L-93848/11/2023 4
9
120
6
90
5
3
6
85.03
4
88.78
5
42 383.8100
39 Piękoś Kamil Legion Tarnów L-68799/01/2023 5
7
92.21
8
90
7
5
1
88.43
7
84.61
1
41 355.2500
40 Sowa Marek VIS Zamość 5
5
116.42
4
90
6
7
3
49.54
5
88.09
5
40 344.0500
41 Kalinowski Paweł COLT Łódź L-83380/01/2022 4
7
119.94
7
90
7
3
1
87.05
5
85.06
6
40 382.0500
42 Strzelecki Marek HUSARZ Tułowice L-77061/12/2023 5
7
120
4
90
4
8
72.76
2
70.29
6
76.53
4
40 429.5800
43 Wilczynski Kamil KALIBER.44 Rogów Opolski L-95731/02/2024 0
10
111.01
6
90
8
2
3
87.63
6
87.7
3
38 376.3400
44 Karaś Piotr AMATOR Wrocław L-97023/01/2024 5
6
119.96
6
90
5
4
2
80.19
5
88.74
5
38 378.8900
45 Skowroński Paweł AMATOR Wrocław L-106860/11/2023 4
9
114.81
7
90
4
6
1
88.93
4
88.96
3
38 382.7000
46 Wójtowicz Patrycja EXPERT Jaworzno 3
2
109.86
3
90
4
7
5
88.63
9
86.03
4
37 374.5200
47 Ptak Dawid CSiR Agatsu Będzin L-111762/12/2023 3
5
119.81
6
90
3
7
0
7
87.2
5
36 297.0100
48 Drobot Łukasz Solny Garnizon 1
4
115.2
8
90
10
6
3
87.62
1
88.19
3
36 381.0100
49 Świtkowski Paweł EXPERT Jaworzno L-117067/03/2024 3
4
110.79
7
90
9
0
5
87.96
7
79.35

35 368.1000
50 Kurek Marcin Legion Tarnów L-98945/01/2023 0
8
102.17
3
90
4
7
1
73.96
5
85.24
4
32 351.3700
51 Kempka Jakub EXPERT Jaworzno L-94901/09/2022 3
5
108.92
4
90
1
4
1
85.91
1
76.48
4
23 361.3100
52 Radliński Przemysław EXPERT Jaworzno L-79098/01/2023







PK
53 Smoleń Bartosz EXPERT Jaworzno L-80680/02/2023







PK
54 Urbański Michał EXPERT Jaworzno L-79831/01/2022







PK
55 Woźniak Robert Marek EXPERT Jaworzno L-66203/01/2024







PK

1. Potwierdź rezerwację

Zawody:

Repetier

Cena:

220 zł

Cena amunicji: 100 zł

Termin:

Data: 2024-02-25

Godzina: 08:00

2. Zasady rezerwacji

Rezerwacja/Odwołanie:

nie później niż 24 godz. przed terminem

Anuluj Zaloguj się

Nadchodzące zawody

Brak nadchodzących zawodów


TURNIEJ EXPERTA Runda II

Biuro zawodów otwarte od 8.30

Startowe:
EXPERT-30 PLN, Kluby-40 PLN, Gotówka na miejscu (+10 PLN)

REGULAMIN ZAWODÓW

Sędzia Główny:

Mariusz Kot, Nr.Licencji-11249/II/22


Lista konkurencji

Psp 20 Ilość miejsc: 60
40 zł
Pcz 20 Ilość miejsc: 60
40 zł
Kdw 50 Ilość miejsc: 25
40 zł
Karabin snajper 100 Ilość miejsc: 25
40 zł
Strzelba Standard Ilość miejsc: 40
40 zł
Strzelba SM Ilość miejsc: 40
40 zł

Ok

Dokonano rezerwacji

Pomyślnie zapisałeś/aś się na zawody

Pomyślnie wypisałeś/aś się z zawodów

Ok