Sekcja precyzyjna

Z nami zawsze trafisz w cel… nie ważne jak daleko mierzysz!

Sport strzelecki jak „prawdziwa kobieta” ma wiele twarzy. W naszym Klubie możesz spróbować prawie każdej dyscypliny i konkurencji strzeleckiej. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i nie ważne, czy preferuje pistolet, strzelbę czy też karabin. Jeżeli karabin wywołuje u Ciebie dreszczyk emocji, to nasza sekcja Precyzyjna jest właśnie dla Ciebie. My kochamy karabiny… a zwłaszcza te precyzyjne! Trenując z nami możesz zapoznać się z zasadami strzelectwa precyzyjnego, długodystansowego oraz praktycznego zarówno w formule IPSC, F-Class, jak i PRS. W treningach wykorzystujemy zarówno karabinki bocznego, jak i centralnego zapłonu. Nie preferujemy żadnego typu broni, nie ma znaczenia czy wolisz „bolt action” czy „semi-auto”, pomożemy Ci osiągnąć precyzję i poprawić technikę strzału z Twojej ulubionej jednostki. Z nami przygotujesz się do udziału w zawodach precyzyjnych, dynamicznych i praktycznych na bliskich, średnich oraz dalekich dystansach. Nasze zajęcia to nie tylko trening strzelcki, ale również teoria strzelectwa długodystansowego, wiedza o budowie karabinów precyzyjnych, balistyce oraz zasadach wytwarzania amunicji precyzyjnej. Nie ważne czy rozpoczynasz swoją przygodę ze strzelectwem długodystansowym, czy też masz już bogate doświadczenie, zapraszamy na nasze treningi, które staramy się dostosować do poziomu zaawansowania każdego strzelca.

Treningi realizujemy zarówno lokalnie na strzelnicy Hubertech, jak i wyjazdowo na polskich strzelnicach długodystansowych.

Jeżeli zawsze chciałeś poczuć satysfakcję z trafienia w cel z dystansu 1 km… to zapraszam do kontaktu, zrobimy wszystko, aby spełnić to wyzwanie!

Kierownik Sekcji Precyzyjnej: Michał Urbański

Kontakt: precyzyjna@expert.jaworzno.pl

Treningi:

Środa 17:00 -19:00 – zapraszamy!