Regulamin Zawodów „Turniej EXPERTA 2022”

Biuro zawodów od godz. 8.30

Lista sędziów:

Nazwisko Imię Funkcja
CIERPICA Tomasz Sędzia stanowiskowy
WAŚNIOWSKI Łukasz Sędzia stanowiskowy

Wybierz termin:

09:00

(0 wolne)

10:00

(0 wolne)

11:00

(0 wolne)

12:00

(0 wolne)

13:00

(0 wolne)

Lp. Nazwisko Imię Klub Godzina Seria 1 Seria 2 Wynik x10
1 OCIESA Marcin EXPERT Jaworzno 11:00 97 94 191 4
2 PIETRUSZKA Jarosław CSS Częstochowa 13:00 93 97 190 2
3 CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno 10:00 93 95 188 4
4 DRATWA Arkadiusz JURA Kochcice 13:00 92 95 187 2
5 BIAŁOTA Michał EXPERT Jaworzno 12:00 88 92 180 2
6 GOŚCINIAK Robert CSS Częstochowa 13:00 91 88 179 3
7 DOMINAS Mirosław EXPERT Jaworzno 09:00 91 88 179 -
8 DOMINAS Adam EXPERT Jaworzno 09:00 88 89 177 3
9 GRUSZCZYŃSKI Marcin EXPERT Jaworzno 11:00 89 88 177 2
10 GŁOWACZ Wiesław EXPERT Jaworzno 12:00 85 92 177 -
11 ZYDROŃ Jarosław TEMIDA Zabrze 11:00 82 88 170 1
12 JAŁOWIEC Michał ALFA Siemianowice Śl. 09:00 81 85 166 -
13 ZARAZKA Krzysztof TEMIDA Zabrze 11:00 82 83 165 1
14 FELIKSIK Krzysztof KOMANDOR Katowice 10:00 85 79 164 1
15 BEDNAREK Stefan KOMANDOR Katowice 09:00 85 79 164 -
16 GŁĘBOCKI Arkadiusz EXPERT Jaworzno 11:00 80 82 162 2
17 HERMYT Krzysztof EXPERT Jaworzno 11:00 84 75 159 1
18 TWARDOWSKI Grzegorz TEMIDA Zabrze 10:00 79 78 157 -
19 JAWOREK Rafal EXPERT Jaworzno 10:00 79 78 157 -
20 ŁUCZAK Roman EXPERT Jaworzno 13:00 76 81 157 -
21 BĄK Adam EXPERT Jaworzno 09:00 70 84 154 2
22 DANECKI Maciej EXPERT Jaworzno 11:00 73 81 154 -
23 BASZAK Marek EXPERT Jaworzno 13:00 76 77 153 -
24 KUBAN Marcin EXPERT Jaworzno 09:00 79 71 150 -
25 SWĘDZIAŁ Grzegorz EXPERT Jaworzno 13:00 74 74 148 -
26 LOSKA Krzysztof TEMIDA Zabrze 10:00 80 67 147 1
27 KOWALSKI Kamil EXPERT Jaworzno 11:00 72 75 147 -
28 SZLĘZAK Artur EXPERT Jaworzno 12:00 63 76 139 -
29 KULAWIAK Leszek CSiR Agatsu Będzin 12:00 70 67 137 -
30 MIODOŃSKI Arkadiusz EXPERT Jaworzno 12:00 70 66 136 1
31 MARKOWSKI Łukasz EXPERT Jaworzno 12:00 71 65 136 -
32 HELIŃSKI Robert KOMANDOR Katowice 12:00 66 68 134 -
33 KOWALCZYK Sławomir EXPERT Jaworzno 13:00 59 73 132 -
34 BŁOŃSKI Sebastian EXPERT Jaworzno 10:00 72 54 126 1
35 TARASIEWICZ Mariusz EXPERT Jaworzno 11:00 50 64 114 -
36 MICKOŚ Mariusz EXPERT Jaworzno 09:00 42 62 104 1
37 PASIEKA Piotr EXPERT Jaworzno 13:00 46 50 96 -
38 CHOLDA Tomasz EXPERT Jaworzno 09:00 40 52 92 -
39 CHOLDA Aneta EXPERT Jaworzno 09:00 41 50 91 1
40 ŚMIGIELSKI Grzegorz EXPERT Jaworzno 10:00 34 55 89 -
41 SŁOTA Jacek TEMIDA Zabrze 11:00 49 30 79 -
42 BUDZIŃSKI Mariusz EXPERT Jaworzno 10:00 34 43 77 -
43 ROJ Grzegorz EXPERT Jaworzno 09:00 27 45 72 -
44 JASTRZĘBSKA-STOJKO Żaneta KOMANDOR Katowice 13:00 22 25 47 -
45 LUBOWICKI Michał EXPERT Jaworzno 12:00 22 25 47 -
46 ŁUCZAK Lionel EXPERT Jaworzno 10:00 23 22 45 -
47 WILCZYŃSKI Piotr EXPERT Jaworzno 12:00 23 22 45 -
48 STOJKO Rafał KOMANDOR Katowice 13:00 21 23 44 -
49 CIUPEK Robert EXPERT Jaworzno 10:00 23 11 34 -
50 PAWLAK Kazimierz EXPERT Jaworzno 12:00 - - PK -