Regulamin Zawodów „Turniej EXPERTA 2022”

Biuro zawodów od godz. 8.30

Lista sędziów:

Nazwisko Imię Funkcja
CIERPICA Tomasz Sędzia stanowiskowy
WAŚNIOWSKI Łukasz Sędzia stanowiskowy

Wybierz termin:

09:30

(0 wolne)

10:30

(1 wolne)

11:30

(0 wolne)

12:30

(0 wolne)

13:30

(0 wolne)

14:00

(0 wolne)

Lp. Nazwisko Imię Klub Godzina Seria 1 Seria 2 Wynik x10
1 GALEJA Dominik TEMIDA Zabrze 12:30 98 92 190 6
2 CIERPICA Tomasz EXPERT Jaworzno 14:00 94 96 190 5
3 PIETRUSZKA Jarosław CSS Częstochowa 13:30 91 97 188 4
4 BIAŁOTA Michał EXPERT Jaworzno 12:30 93 94 187 5
5 OCIESA Marcin EXPERT Jaworzno 11:30 93 94 187 4
6 ŻYŁA Mariusz TEMIDA Zabrze 12:30 92 94 186 6
7 DOMINAS Mirosław EXPERT Jaworzno 09:30 94 91 185 2
8 GŁOWACZ Wiesław EXPERT Jaworzno 13:30 91 92 183 4
9 GOŚCINIAK Robert CSS Częstochowa 14:00 93 90 183 2
10 DRATWA Arkadiusz JURA Kochcice 13:30 88 93 181 3
11 WARMUZ Dawid JSKB Ogrodzieniec 12:30 88 90 178 2
12 BEDNAREK Stefan KOMANDOR Katowice 09:30 90 86 176 3
13 DOMINAS Adam EXPERT Jaworzno 09:30 87 87 174 7
14 GAWROŃSKI Grzegorz EXPERT Jaworzno 14:00 92 79 171 3
15 FELIKSIK Krzysztof KOMANDOR Katowice 11:30 77 93 170 2
16 GRUSZCZYŃSKI Marcin EXPERT Jaworzno 11:30 85 85 170 2
17 DANECKI Maciej EXPERT Jaworzno 11:30 84 84 168 1
18 ZYDROŃ Jarosław TEMIDA Zabrze 11:30 83 81 164 -
19 MARKOWSKI Łukasz EXPERT Jaworzno 11:30 84 79 163 2
20 TWARDOWSKI Grzegorz TEMIDA Zabrze 09:30 82 80 162 2
21 HERMYT Krzysztof EXPERT Jaworzno 11:30 81 72 153 1
22 GAMUŁKIEWICZ Łukasz EXPERT Jaworzno 13:30 77 74 151 1
23 GŁĘBOCKI Arkadiusz EXPERT Jaworzno 10:30 76 75 151 -
24 BASZAK Marek EXPERT Jaworzno 13:30 78 72 150 -
25 LOSKA Krzysztof TEMIDA Zabrze 09:30 75 73 148 -
26 NOWICKI Sebastian EXPERT Jaworzno 11:30 74 74 148 -
27 MIODOŃSKI Arkadiusz EXPERT Jaworzno 14:00 73 75 148 -
28 KULAWIAK Leszek CSiR Agatsu Będzin 12:30 84 63 147 3
29 KOWALSKI Kamil EXPERT Jaworzno 12:30 76 71 147 -
30 HELIŃSKI Robert KOMANDOR Katowice 12:30 76 69 145 -
31 JAWOREK Rafal EXPERT Jaworzno 10:30 59 83 142 2
32 BĄK Adam EXPERT Jaworzno 09:30 70 72 142 -
33 BŁOŃSKI Sebastian EXPERT Jaworzno 10:30 70 72 142 -
34 TARASIEWICZ Mariusz EXPERT Jaworzno 10:30 63 78 141 1
35 KOT Mariusz EXPERT Jaworzno 13:30 73 62 135 -
36 CHOLDA Tomasz EXPERT Jaworzno 10:30 68 66 134 -
37 ŁUCZAK Roman EXPERT Jaworzno 10:30 64 69 133 -
38 JAŁOWIEC Michał ALFA Siemianowice Śl. 09:30 64 69 133 -
39 ZARAZKA Krzysztof TEMIDA Zabrze 11:30 57 70 127 -
40 WAŚNIOWSKI Łukasz EXPERT Jaworzno 14:00 61 64 125 -
41 KIELAK Artur EXPERT Jaworzno 11:30 52 57 109 -
42 PASIEKA Piotr EXPERT Jaworzno 13:30 50 58 108 1
43 KNOP Mateusz EXPERT Jaworzno 09:30 56 44 100 -
44 ROJ Grzegorz EXPERT Jaworzno 09:30 54 46 100 -
45 KOWALCZYK Sławomir EXPERT Jaworzno 14:00 40 60 100 -
46 ŚMIGIELSKI Grzegorz EXPERT Jaworzno 12:30 36 63 99 -
47 SWĘDZIAŁ Grzegorz EXPERT Jaworzno 14:00 40 57 97 -
48 SŁOTA Jacek TEMIDA Zabrze 12:30 36 50 86 -
49 SZLĘZAK Artur EXPERT Jaworzno 12:30 33 49 82 -
50 MICKOŚ Mariusz EXPERT Jaworzno 09:30 33 46 79 -
51 BUDZIŃSKI Mariusz EXPERT Jaworzno 10:30 43 29 72 -
52 CHOLDA Aneta EXPERT Jaworzno 10:30 24 47 71 -
53 WILCZYŃSKI Piotr EXPERT Jaworzno 14:00 21 25 46 -
54 ŁUCZAK Lionel EXPERT Jaworzno 14:00 23 22 45 -
55 JASTRZĘBSKA-STOJKO Żaneta KOMANDOR Katowice 13:30 12 33 45 -
56 LUBOWICKI Michał EXPERT Jaworzno 13:30 21 24 45 -
57 STOJKO Rafał KOMANDOR Katowice 13:30 23 21 44 -
58 CIUPEK Robert EXPERT Jaworzno 10:30 21 23 44 -
59 PAWLAK Kazimierz EXPERT Jaworzno 14:00 - - PK -