Co i Jak

Witamy w dziale "Co i Jak" - tu postaramy się Wam podpowiadać i odpowiadać na najbardziej powtarzające się problemy i pytania. Jeśli Macie swoje pomysły na to co można w tym dziale dodać to serdecznie zapraszamy do podsyłania nam tych pomysłów na mail kontakt@expert.jaworzno.pl                           

1)Deklaracja członkowska - rejestracja konta

W celu przystąpienia do klubu załóż konto na naszej stronie po czym w zakładce "Wnioski", kliknij w zakładkę "Deklaracja członkowska", uzupełnij poprawnie brakujące dane i wyślij ją do nas. Po opłaceniu wpisowego oraz składek zatwierdzimy twoją deklarację informując Cię o tym poprzez pocztę e-mail. Następnie postępuj tak , jak podano w wiadomości. Pamiętaj, że po złożeniu deklaracji twoje konto jest w pełni aktywne. Możesz z niego rezerwować miejsca na zawody, wnioskować o zaświadczenia członkowskie, opłacać zarezerwowane miejsca na zawody a na koniec roku złożyć wniosek o nową licencję.                              

2) Gdzie mogę zdobyć zaświadczenie o przynależności do klubu?

Wniosek o zaświadczenie złożysz poprzez szybki link na swoim koncie na stronie klubu. Wystarczy się zalogować i kliknąć w menu "wnioski", a następnie wpisać cel jego wydania. Twój wygenerowany wniosek zostanie do Ciebie wysłany listem poleconym na podany w deklaracji członkowskiej adres zamieszkania. 

3) Czy nasz klub posiada licencję PZSS?

Tak, na wszystkie rodzaje broni (P-K-S), jest również stowarzyszeniem kolekcjonerskim i możesz należąc do Experta wystąpić o pozwolenie kolekcjonerskie

4) Jak zapisać się na zawody?

Zaloguj się do swojego konta a następnie przejdź do zakładki "rezerwacja zawodów" i wybierz zawody na które jest otwarta rejestracja. Za zawody zapłać przelewem (taniej), lub gotówką (drożej), bezpośrednio w dniu zawodów. Pamiętaj, że za rezerwacje kilku konkurencji możesz zapłacić jednym przelewem ze swojego profilu w zakładce 'Rezerwacje".

5) Gdzie znajdę swoje starty w zawodach klubowych?

Wszystko znajdziesz w zakładce "panel" po zalogowaniu się do swojego konta a następnie z lewej strony w zakładce "starty"

6) Co dalej po wydrukowaniu z portalu PZSS wniosku o egzamin na patent?

Z wnioskiem musisz udać się do klubu w celu jego podpisania przez Prezesa lub osobę upoważnioną.

7) Co dalej po złożeniu w portalu PZSS wniosku o wydanie licencji?

Po złożeniu elektronicznego wniosku w portalu PZSS koniecznie opłać jego wydanie wpłacając na konto klubu na który dokonujesz opłat składek kwoty 70 PLN i opisz wysłany przelew tytułem "Licencja zawodnicza". Po zaksięgowaniu się wpłaty klub zatwierdzi wniosek i opłaci jej wydanie. Czekaj cierpliwie, ten proces nie trwa z dnia na dzień.