Nadchodzące zawody

Brak nadchodzących zawodów

Biuro zawodów od godz.8.30

Regulamin zawodów

Lista konkurencji

Pistolet Bojowy 10 Ilość miejsc: 11
40 zł
Szalona 15 Ilość miejsc: 12
40 zł
Żwawa 20 Ilość miejsc: 19
40 zł
Karabin "wojskowy" centralnego zapłonu Ilość miejsc: 0
40 zł
Karabin bocznego zapłonu (Repetier) Ilość miejsc: 0
40 zł
Karabin bocznego zapłonu (Semi Auto) Ilość miejsc: 6
40 zł
Strzelba Standard Ilość miejsc: 17
40 zł
Strzelba Standard Manual Ilość miejsc: 18
40 zł
Strzelba Open Ilość miejsc: 27
40 zł

Zapraszamy do nas

Brak wpisowego dla zmieniających klub!

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu na Patent Strzelecki!

Prowadzimy szkolenia teoretyczne i treningi strzeleckie przygotowujące do zdania egzaminu na patent strzelecki, co jest konieczne do uzyskania licencji uprawniającej do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim.

Nowoczesny obiekt sportowy!

Klub dysponuje nowoczesnym obiektem sportowym, który umożliwia uprawianie takich klas sportowych jak :pistolet,karabin, strzelba oraz strzelectwo dynamiczne i dalekodystansowe. Posiadamy Licencje Nr LK-1149/2022, uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim, w następujących dyscyplinach: PISTOLET, KARABIN, STRZELBA.

Bogaty kalendarz zawodów sportowych!

Organizujemy zawody strzeleckie Klubowe, jak również o zasięgu ogólnokrajowym.

Wyszkolona kadra trenerska

W naszych szeregach posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę instruktorską , sędziowską oraz szkoleniową prowadzącą zajęcia szkoleniowe z każdego rodzaju broni śrutowej oraz bojowej.

Stale powiększany arsenał broni

Stale powiększamy nasz arsenał broni w coraz nowsze jednostki aby spelniaą oczekiwania naszych członków. W naszej dyspozycji są m.in takie jednostki jak CZ Shadow 2, XDM 5,25″, H&K USP EXPERT, Karabinek Mossberg MMR 223rem, BREDA B12i, UZKON AS13 oraz inne starsze jak Margolin czy HW-60, KK-150.

Specjalistyczne warsztaty tematyczne

Zapraszamy do udziału w specjalistycznych warsztatach organizowanych przez firmę "Hubertech", prowadzonych przez eksperta z dziedziny wyszkolenia strzeleckiego, technik strzeleckich , budowy i konserwacji broni oraz sztuki rusznikarskiej.

Kalendarz

Zobacz więcej

Rezultaty

Zobacz więcej

Ważne! Przypominamy, że złożenie wniosku w portalu PZSS o wydanie pierwszej lub kolejnej licencji zawodniczej wymaga uiszczenia opłaty w kwocie 70 PLN na rachunek klubu. Proces zatwierdzania oraz opłacenia licencji przez klub nie odbywa się natychmiastowo a więc prosimy o nie wysyłanie wiadomości e-mail z ponagleniami. Klub dokłada wszelkich starań, aby ten okres był możliwie jak najkrótszy.

Zarząd

Szanowni Klubowicze, Prosimy o aktualizacje numerów licencji zawodniczych w waszych panelach. Jest to ważne przy sporządzaniu komunikatów z zawodów. Zawodnicy nie posiadający uzupełnionych numerów licencji nie będą zamieszczani w oficjalnych komunikatach z zawodów! Dziękujemy wszystkim za uzupełnienie numerów.

Zarząd

UWAGA SĘDZIOWIE KLASY III i II strzelectwa statycznego oraz trzeciej kl. strzelectwa dynamicznego Kolegium sędziów SZSS przyjmuje zgłoszenia na obowiązkowe szkolenie potrzebne do przedłużenia Licencji sędziego kl. trzeciej i drugiej. Przypominamy że licencje tracą ważność z dniem 31 grudnia 2022r Zgłoszenia przyjmuje oraz informacji udziela Przewodniczący kolegium sędziów Zygmunt Szymkowiak tel. 602859013 z.szymkowiak@interia.pl Zgłoszenia tylko pocztą elektroniczną minimum zgłoszeń 40 osób termin i miejsce będzie podane Po uzyskaniu odpowiedniej ilości zgłoszeń. Należy podać nazwisko imię nr telefonu oraz klasę sędziowską. Sędziowie z trzecią klasą strzelectwa dynamicznego będą szkoleni w tym samym terminie na tym samym kursie .

Przewodniczący Kolegium Sędziów - Zygmunt Szymkowiak

Expert Jaworzno

Częściowo kryta strzelnica i profesjonalnie wyposażony i zaopatrzony sklep może zaspokoić wysoce wymagających strzelców i spełnić większość życzeń.

Tel. 725 735 802

Aktualności

17 lip 2022

Zawody w Karczemce pod Pleszewem

Czytaj więcej  

Puchar Śląska

26 cze 2022

Wczoraj nasz Klub organizował zawody Pucharu Śląska i jak zw..

Czytaj więcej  

Zawody Mini Rifle Tactical Marksman

22 cze 2022

Zapraszamy do udziału w zawodach Mini Rifle Tactical Marksma..

Czytaj więcej  

Walne zebranie członków klubu Expert

25 kwi 2022

W dniu 26.02.2022 roku, o godzinie 10.00 na strzelnicy "Hube..

Czytaj więcej  

#GaszynChallenge

04 sty 2022

Klub Strzelecki EXPERT LOK Jaworzno dziękuję za nominacje Po..

Czytaj więcej  

Podsumowanie Turnieju Experta

04 sty 2022

Przedstawiamy wyniki generalne Turnieju Experta w 2020 roku...

Czytaj więcej  

Mistrzostwa Polski

04 sty 2022

W dniach 21-22 września 2019r. we Wrocławiu odbyły się Mistr..

Czytaj więcej