KS EXPERT LOK Jaworzno

Wystrzałowy Dzień Dziecka!

Zapraszamy zwycięzców "I Wystrzałowego Dnia Dziecka", do odbioru nagród na strzelnicy Hubertech w Jaworznie przy ul. Energetyków 2A. Lista zwycięzców opublikowana została na stronie www.expert.jaworzno.pl, Facebooku oraz lokalnej prasie. Nagrodzonych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie wizyty pod numerem tel.661-355-571

Brak wpisowego dla zmieniających klub!

Informujemy , iż decyzją Zarządu KSS EXPERT, wszyscy zamierzający w tym roku zmienić barwy swojego klubu na nasz nie ponoszą kosztów wpisowego. Zapraszamy!

Dwa obiekty sportowe!

Klub dysponuje dwoma obiektami sportowymi na których uprawiać można takie klasy sportowe jak :pistolet,karabin, strzelba oraz strzelectwo dynamiczne Posiadamy Licencje Nr LK-1149/2017, uprawniającą do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim, w następujących dyscyplinach: PISTOLET, KARABIN, STRZELBA.

Bogaty kalendarz zawodów sportowych!

Organizujemy zawody strzeleckie Klubowe, jak również o zasięgu ogólnokrajowym. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i treningi strzeleckie przygotowujące do zdania egzaminu na patent strzelecki, co jest konieczne do uzyskania licencji uprawniającej do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim.

Wyszkolona kadra trenerska

W naszych szeregach posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę instruktorską , sędziowską oraz szkoleniową prowadzącą zajęcia szkoleniowe z każdego rodzaju broni śrutowej oraz bojowej.

Stale powiększany arsenał broni

Stale powiększamy nasz arsenał broni w coraz nowsze jednostki aby spelniać oczekiwania naszych członków. W naszej dyspozycji są m.in takie jednostki jak CZ Shadow 2, XDM 5,25", H&K USP EXPERT, Karabinek Mossberg MMR 223rem, BREDA B12i, UZKON AS13 oraz inne starsze jak Margolin czy HW-60, KK-150.